Remi - logo firmy

Wybierz język strony:
PLENDE
Bordowa ciężarówka, który na naczepie ma napis transport - spedycja - logistyka
Mapa krajów Europy z napisem zawsze na czas, zawsze pewnie
2016-05-04
REMI Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac

2016-05-04
Specjalista ds. Kard i Płac
Opis stanowiska
- obsługa pracowników firmy w zakresie administracji personalnej,
-rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy ( w tym ewidencja czasu pracy kierowcy na trasach międzynarodowch),relojes de imitacion
replicas relojes suizos
- prowadzenie akt osobowych, dokumentacji kadrowo-płacowej i zasiłkowej,
- naliczanie wynagrodzeń pracowników administracyjnych i kierowców,
Wymagania
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
Umiejętność obsługi programów finansowo – księgowych, bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, znajomość przepisów ubezpieczeń społecznych, umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra organizacja pracy, mile widziana znajomość języków obcych
Oferujemy
międzynarodowe środowisko pracy, dużą samodzielność w działaniu
możliwości dalszego kszt