Remi - logo firmy

Wybierz język strony:
PLENDE
Bordowa ciężarówka, który na naczepie ma napis transport - spedycja - logistyka
Mapa krajów Europy z napisem zawsze na czas, zawsze pewnie


Białe samochody ciężarowe firmy Remi

Bordowa ciężarówka używana w transporcie i spedycjiTransport i spedycja Stargard - Szczecin


Remi to firma transportowa z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim. Od początku istnienia firmy świadczymy między innymi usługi transportowe. Wozimy towary dla firm różniących się wielkością i charakterem biznesu. Rozwijamy się, zmieniamy, inwestujemy. Naszym najważniejszym celem jest satysfakcja Klientów. Dysponujemy zróżnicowanym i nowoczesnym sprzętem. Są to:
• ciągniki siodłowe wraz z naczepami uniwersalnymi - ładowność 24 tony, długość 13,60 m, zabudowy - plandeka lub firana, także ADR i europalety na wymianę;
• nasz tabor to 50 ciągników i naczep plandekowych tzw. firanek (tautliner), które można ładować od tyłu z boku oraz górą
• wszystkie nasze ciągniki siodłowe spełniają nomy ekologii EURO5 i EURO6, posiadają pokładowe systemy GPS, co pozwala śledzić trasę przejazdu w czasie rzeczywistym.

Oferujemy usługi w oparciu o:
• transport samochodowy (transport krajowy, transport międzynarodowy - na terenie całej Europy),
• odbiór naczep własnymi ciągnikami i dostarczanie ich do wskazanego miejsca odbioru.

Naturalnie posiadamy wszystkie wymagane prawem uprawnienia i licencje oraz polisy od odpowiedzialności cywilnej - część z nich , o rozszerzonym zakresie , obejmuje również zdarzenia bardzo nietypowe, choć w transporcie czy spedycji często mające miejsce.
Posiadamy wykwalifikowaną obsługę w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych ADR - zatrudniamy specjalistę w tym zakresie, a nasi kierowcy dysponują odpowiednimi uprawnieniami. Realizujemy transport ze Szczecina i Stargardu Szczecińskiego oraz z całej Polski do krajów Unii Europejskiej. Do grupy własnych samochodów dodajemy pojazdy podwykonawcze firm przewozowych, z którymi łączą nas kontrakty o stałej współpracy. Naszymi partnerami są doświadczeni przewoźnicy o nienagannej reputacji zawodowej, posiadający wszelkie uprawnienia oraz ważne ubezpieczenie OCP (Odpowiedzialność Cywilna Przewoźnika). Odpowiednie normy, niezbędne do przewozu powierzonych nam towarów, spełniają także nasi podwykonawcy.

Nasz klient ma możliwość śledzenia swojej przesyłki w czasie rzeczywistym (monitoring GPS). Szukasz transportu? Szukasz lepszej obsługi? Skontaktuj się z nami już dziś! Wypełnij formularz mailowy » Szukasz transportu ze Stargardu zadzwoń +49 91 578 18 30.

Jesteśmy nastawieni na realizację każdego zlecenia transportu i spedycji ze Szczecina i ze Stargardu Szczecińskiego zgodnie ze zleceniem klienta.

Posiadamy swoją bazę transportową w Stargardzie Szczecińskim przy ul.Rzeźniczej 11.

(c) copyright 2009 by REMI Stargard Szczecin. Wykonanie: Planfirm.pl